Pronájem prostor

Nabízíme pronájem prostor pro semináře, přednášky, workshopy, pravidelná cvičení či individuální konzultace. Pronájem je poskytován přednostně zájemcům s opakovaným pronájmem na delší čas (víkendy, celé dny), nárazové akce menšího rozsahu bohužel nemůžeme z kapacitních důvodů uspokojit.

Sál

Prostor o velikosti 44m2, jehož okna směřují do tichého vnitrobloku se zelení, je možné využít pro semináře, workshopy, pravidelná cvičení nebo tance. Do sálu se pohodlně vejde 20 – 25 osob.

K dispozici jsou židle, křesla, deky, polštáře, HI-FI, flipchart a na volné stěně velké zrcadlo.

Sál

 

Malý prostor pro individuální práci

Prostor především na indiviuální práci nebo konzultace s 18m2. K dispozci jsou dvě křesla, stolek, gauč, přehrávač CD. Výhodou je  vlastní vstup na toaletu a do sprchy. 

Malý prostor pro individuální práci

 

Zázemí

Spolu s pronájmem sálu nebo málého prostoru je možné využít zázemí, které se skládá z jídelny s vybavenou kuchyňkou (27m2), velké předsíňě a 3 toalet. Zázemí je plně vybaveno, tak aby Vám zde bylo příjemně. V kuchyňce je dostatek hrnků na čaj a varná konvice. 

Prostor je vybaven originálním art-deco nábytkem, který podtrhuje původní ráz prostoru. Studio Pro se nachází ve zvýšeném přízemí vinohradského domu s vysokými stropy a velkými okny, proto má proto nezaměnitelnou atmosféru. 

Zázemí